יום שלישי, 7 במרץ 2017

פורים 2017 שמש, קשת בענן, כוכב, ירח וגשם - משפחת ליברמן

פורים 2017

תקופה עמוסה, על סף התמוטטות, מקווה להחזיק עוד קצת מעמד, על אף העזרה מאמא שלי ומבעלי היקר יש תקופה בשנה ששמה פורים והיא לא קצרה כמו שרובכם חושבים, היא מתחילה הרבה לפני פורים ומסתיימת בפסח, במהלכה צריך להתחדש ולאבזר את הסטודיו בהתאם לחג, לצלם ולעבד תמונות באופן מהיר כדי לא לפספס את המומנטם.

בתקופה הזו אני פחות זוכה לזמן איכות עם הילדים, זו תקופה שאני אומנם איתם אבל יותר מתקתקת, כדי להשכיב ולחזור לעיבודי מחשב, אבל זה כיף שיש יצירה ושיש עבודה אני לא מתלוננת, אני רק כמו כל אמא מלאת מצפון.
בשיא הלחץ אני לעולם לא מוותרת על מסורת - הכנת תחפושות לילדים והפעם גם לנו.
השנה שיזף הבכורה החליטה לשהיא הכוכבת, אבל לא רק המנצנצת אלא גם השולטת בעניינים, היא בחרה לא רק את התחפושת של עצמה גם את של יתר בני המשפחה ולאט לאט נירקמה לה התוכנית, איך מכינים? ממה להתחיל?

מתחילים משלב המחשב, ציור ידני של הסקציות ושליחה להדפסה. מי שפחות טוב בציור יכול להעזר אפילו בדוגמאות מוכנות מאתרי סטוק למינהם.לכל הגרפיקה הנפלאה והצבעונית הזו נוספו הבגדים שהיו בבית,פרט לשימלה הכחולה של שזיף שיקרה ממש לליבי- היא משמשת אותנו כבר שלוש דורות ונראית כמו חדשה, חייבת למצוא תמונה שלי כשהייתי מלכת הכוכבים ולבשתי אותה.

כמובן שדאגתי מראש להזמין מהנגר הפרטי שלי ירח ... ולצייר כוכבים מזהב שיוסיפו.


לאחר שהסתיים החלק הראשון הגיעו יובל ושילת, בעודי משפצרת שיפצורים אחרונים את התחפושות שלהם קצת מדביקה ומקבלת כוויה מהדבק החם מרב מהירות אני מספיקה גם לאפר אותם ושילת המתוקה והפעלתנית מספיקה למרוח אותה, ושוב איפור...
ויוצאים לדרך, את הקשת שלה הדבקתי על סיכת כובע קטנה שהיתה לי בסטודיו, כי אני יודעת שרק סיכות לא יורדות לה מהראש,

 את השמש שעל ראשו של יובל הדבקתי עם קשת עם מחושים, ויצאנו לדרך, מודה הבטחתי להם פיצה וממתקים בתום הצילומים, טוב נו... וגם תוך כדי אחרת קשה.
 את התמונה הזו שיזף צילמה, טוב נו מגיעה גם לנו מזכרת,
 וזו המשפחתית שלנו, כולם כבר עייפים ומחכים לפיצה.


איזה כיף שאני מאחורי ושיש מזכרת, עכשיו נותר להתמוגג מהילדים ולהדפיס להם אלבום למזכרת.


שלכם קרן ליברמן - סטודיו יצירה מהבטן לצילום אומנותי: 0503-485475: www.mehabeten.com

תגובה 1:

  1. איזה כיף עם אמא קרן! וכמובן שיזף היצירתית והמקסימה, שמסובבת את כולנו על האצבע אבל תמיד למטרות טובות:) בקיצור של הקיצור אני מעריצה אותך שאת לא מוותרת לעצמך,ותמיד משקיעה גם ובעיקר בשיא הלחץ(ואני יודעת על מה את מדברת..)
    העיקר- התוצאה. מה יזכרו הילדים? כלום מלבד התחפושות היפיפיות שמונצחות אצלך כבכל שנה. חג שמח!!

    השבמחק